11 Ocak 2011 Salı

Gün 25 saat olsa mesela:))

Nasıl olur demeyin...Bana 24 saat yetmiyor 1 saatçik fazlası olsa belki!
Evimize doğalgaz bağlatmak için başvuruda bulunduğumuz sıralarda eşim izindeydi ve bizim için en uygun zamandı.Fakat gelin görünki bize sıra gelinceye kadar aradan 2 ay geçti.Perşembe günü üst komşumuzun evine bağladılar ve sonra ki günde bize geldiler.Mutfak resmen inşaat haline döndü.Önceden haberim olduğu için mutfağı boşaltmıştım:))
Akşama kadar uğraştılar ve bitirdiler.Tabiiki sonrasında da temizliğe başladım.Mutfak temiz olurda diğer taraflar olmazmı? Ertesi günlerde de odaları yaptım ve çamaşırdı,ütüydü derken yeni bitti temizlik..
Çocukların hızına yetişemiyorum artık.Oyuncak oynuyorlar,dergilerimizi yapıyoruz,bilgisayar oynuyorlar ama yinede başka şeyler istiyorlar artık.Bebekliklerinde büyüsün diye gözlerine baktığımız çocuklar şimdi hiçbirşeyden zevk almıyorlar.Büyüdükçe daha zor olacak derlerdi de inanmazdım ama yaşayınca öğrendim.
 Fotoğraftakiler annemin torunları.Sağdan-- oğlum Bahadır--Kardeşimin kızı Beyza--Kardeşimin oğlu Umut Talha--ve Berk, Bahar Yılbaşı gecesi anneannemizin evinde bana değişik bir poz vermek istediler..

5 yorum:

xcelis dedi ki...

1 saat fazla olsa inan bu sefer 2 olsa deriz :) pozları süpermiş bu arada.

2zannesi dedi ki...

Aynen öyle canım..insanın isteklerinin sonu yok maalesef...

İkiz Annesi dedi ki...

Hiç birimize yetmiyor keşke biraz daha uzasa ama Xcelis e katılıyorum yine yetmez galiba:)

2zannesi dedi ki...

İkiz Annesi....Ben ikizler olduktan sonra böyle düşünmeye başladım.Önceden böyle bir sorunum yoktu...

2zannesi dedi ki...

Sevgili İkiz Annesi ben ikizlerim olduktan sonra böyle düşünmeye başladım.Önceden zamanla ilgili bir problemim yoktu...