4 Mayıs 2011 Çarşamba

Doğum günüm


         Eveeeettttt bir yılı daha geçirmiş oldum.Bu yıl doğum günümü çok farklı kutladım bir gece önceden ailecek yemeğe gittik mesela..
         
       Bugünde sabah başlayan telefonum hiç susmadı desem yeridir..Benim üç görümcem var ve telefonda hepsi bir ağızda mutlu yıllar şarkısını söylediler..

       Öğleden sonra çocukları aşağıya bahçeye indirmiştim.Ben yine telefonla tebrikleri kabul ederken çiçekçi apartmana girdi..İçimden gelen bir ses bu çiçeğin bana olabileceğini söyledi ya da ben öyle istedim bilemiyorum..Çiçekçi biraz binada kaldıktan sonra aşağı çiçekle inerken komşular çiçeğin bana olduğunuu söylediler.Hemen imzaladım çiçekçiye soruyorum nerden diye adam cevap vermiyor orada kart var açıp bakın diyor..Neyse hemen açtım baktım  ve kardeşim Amerikada da kendisi bana çiçek yollamış nasıl mutlu oldum anlatamam..En güzelide üzerindeki yazıydı  Senin gibi bir ablamın olması Allah'ın bana bir lütfu olsa gerek....iyiki doğmuşsun     imzada  uzaklardan yazmış canım yaaaaa benim tabiii hemen iki göz iki çeşme oldu anında...

   Oğlumda sabah kalkmış yatak odama yerlere kağıtlar yazmış  iyiki doğdun annecim diye
   Eşim de akşam çiçeği ve pastasıyla gelmiş...Baharım ve Berkim de yanaklarımdan öptüler ve hadi pastayı yiyelim şimdi dediler..Benim için en büyük zenginlik budur....5 yorum:

İkiz Annesi dedi ki...

Canım benim nice güzel ,mutlu ,sağlıklı yıllar dilerim.Yüzün hep gülsün:)

reyhane dedi ki...

Nice güzel yaşlar dilerim..

necla dedi ki...

nice mutlu güzel yıllara canım iyiki doğdun

neval dedi ki...

ailenle birlikte mutlu ve huzurlu yaşarsın inş.

2zannesi dedi ki...

Çok teşekkür ederim arkadaşlar...Yıllar geçiyor hem de o kadar çabuk geçiyor ki......