28 Ağustos 2012 Salı

Ve işte mutlu son

Bolu Abant gölünü  muhteşem manzarası
Başlığı okudunuz ve hayırdır inşallah dediğinizi duyar gibi oldum..8. snıfı bitiren anneler ve yakınları beni anlayacaklardır diye düşünüyorum..3 yıldan beri devam eden SBS  sınav sıkıntılarımız stresimi çok şükür bitti ve mutlu son oldu bizim için..Bugün oğlumun Lise kaydını yaptırdık maaile..Puanları üç senede de güzeldi...Buradaki Anadolu Öğretmen lisesine tercih yapmıştık ve asil listede kazandı oğlum.Aslında Fen lisesini de  tercihlerimize  yazmştık  ama yedeklerde olduğu için  ve bu okulda çok güzel bir okul olduğu için bugün  kayıtlarımızı yaptık..Önceden de varmıydı bilmiyorum ama çocuklara tetanoz aşılarınızı yaptırın diye söylediler..Neyse ki biz sabah yaptırmıştık ve kağıdı görevlilere verdik..
  Yakışıklı oğlum ne zaman büyüdün de liseli oldun anlamadım..Darısı kardeşlerinin başına inşallah..Çok çalışmanız lazım çookkk..

3 yorum:

Oglak Kizlari dedi ki...

Hayırlı uğurlu olsun. Allah zihin açıklığı versin.
Darısı başımıza.

5 yaş kız annesi Çiğdem

ay-ser dedi ki...

Hayırlı olsun. Başarılı bir eğitim hayatı dilerim oğlunuza. Biz de aynısını diyorduk yeğenim için, ama bitmiyor ki sınav telaşı çocukların. Bu yıl üniversite sınavına girecek. Liseye başladığı daha dün dü sanki..

2zannesi dedi ki...

Oğlak kızları çok teşekkür ederim canm.İnan zaman o kadar çabuk geçiyor ki...

Sevgili Ay-ser aramıza hoşgeldin..Büyüsünler okusunlar bu ülkenin kaliteli genç beyinlere çok ihtiyacı var..